Nekuřácká restaurace

Moravská bouda - restauraceProstory restaurace na Moravské boudě na vás dýchnou starými časy, kdy lidé hory objevovali a učili se na nich žít. Je to místo, kde je úžasná atmosféra a historie, čiší na vás z každého koutku, proto se snažíme dokonalou iluzi podtrhnout i skvělým gurmánským zážitkem v podobě typických krkonošských receptů a jídel. K jejich výrobě a prezentaci používáme to, co nám dala zdejší příroda – voda, lesy, louky…

Můžeme s hrdostí říci, že jsme v podvědomí hostů a turistů velmi dobře vnímáni tím, jak na Moravské boudě vaříme. Vřele doporučujeme.

V restauraci je možno využít dětský koutek, děti usadit do dětské sedačky ke stolu, celá je nekuřácká. V letním období na restauraci navazuje venkovní terasa, z níž můžete nerušeně kontrolovat své děti hrající si na venkovním dětském hřišti, kterému dominuje velká trampolína usazená v zemi. K atmosféře klidu a pohody hor přispívají také pasoucí se ovce a krávy.

Naše restaurace obrazem

Moravská bouda 1225 m n. m. - Špindlerův mlýn, Krnonoše

Aktuálně

Nové webové stránky

Vypracovali a spustili jsme pro vás nové přehlednější webové stránky Moravské boudy. Neseďte u počítače a přijeďte za sněhem a relaxem na hory.

Novinky a akce na e-mail